Vaytur bir "M.G.Z. Abir Turizm" markasıdır. Türsab Belge No: A-7786
info@vaytur.com - 0216 414 1634 - 0224 221 3434
Süre: Lüks otobüsler ile 1 Gün
Bölge: Kartalkaya
Rezervasyon
 • Hareket Yer ve Saatleri (Mercedes Otobüsleri ile)

  03:30 Ataköy Atrium Önü  

  04:00 Etiler Akmerkez, Ulus Kapısı Önü
  04:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
  17:00 Dönüş Hareket Saati

  Günübirlik Kayak Tur Programı

  Siz değerli konuklarımızla sabah belirtilen yerlerde buluşuyor ve Kartalkaya’ya hareket ediyoruz. Yol ve kar durumuna bağlı olarak, 3,5 – 4 saat süren yolculuğumuz ile Kartalkaya’ya varıyoruz. Bölgeye varışımızla beraber kayak yapmaya başlıyor ve Kartalkaya’nın keyfini çıkarıyoruz. Dorukkaya’nın 7 farklı pist ve liftlerinden sınırsız olarak faydalanıyor ve öğle yemeğimizi sucuk ekmek + meşrubat olarak alıyoruz. Yemek sonrası kayak yapmaya devam ediyoruz. Akşama üzeri 17:00’de otobüsümüz ile İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Trafiğe bağlı olarak saat 21:00-22:00 civarı İstanbul’a varıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

  Günübirlik Kayak Turlarımız ve Kayak Ulaşımlarımız, Vaytur Turizm İşl. Ltd. Şti. tarafından gerçekleştirilmektedir.

  Kayak turlarımız Kartalkaya’da bulunan Dorukkaya Otel ile anlaşmalı olarak yapılmaktadır. Kayak turu ile birlikte, Dorukkaya Otel’den veya farklı bir kayak acentesinden oda satın alarak/oda rezervasyonu yaptırarak, Kartalkaya’ya gitmek isteyen kişi/kişiler için Kayak Ulaşım hizmeti de verilmektedir.

  Kartalkaya Yolu Esnasındaki Mola Noktaları

  Kartalkaya’ya gidiş esnasında zorunlu haller dışında 1 kez ve 15 dk olmak üzere ihtiyaç molası verilmekte olup, Kartalkaya’dan dönüş esnasında ise yine zorunlu haller dışında 1 kez ve 40 dk mola verilmektedir. Yol esnasında ayrıca durulmamakta olup, zorunlu haller dışında yolcu indirme – bindirme yapılmamaktadır.

  Kartalkaya Buluşma Noktalarındaki Otoparklar

  Ataköy Atrium önünde ve Kadıköy Evlendirme Dairesi önünde araçlarınızı bırakabileceğiniz otoparklar bulunmaktadır. Etiler Akmerkez civarında ise araçlarınızı ara sokaklara bırakabilirsiniz.

   

  Fiyata Dahil Olanlar

  • Gidiş-Dönüş ulaşım hizmetleri
  •  Mercedes Tourısmo veya Travego Vb. Otobüsler İle Ulaşım 
  • Tüm gün Sınırsız (Limitsiz) Dorukkaya Ski-Pass kullanımı
  • Otobüs İçi İkramları  
  • Öğle Yemeği (Sucuk Ekmek, Meşrubat)
   *Sucuk Ekmek otel tarafından belirlenen alanda yapılır ve servis edileceği yer bilgisi otel personeli tarafından verilir.

  Fiyata Dahil Olmayanlar

  • Kişisel Harcamalar
  • Kayak Kıyafet ve Malzemeleri
  • Kayak Dersleri
  • Kayak ile İlgili Düşme ve Yaralanmaya Bağlı Olan Doktor ve Hastane Giderleri
 • Rezervasyon Koşulları

  Günübirlik Kayak Tur programlarımız 4077 Numaralı Tüketici Kanunu’na uygun olarak hazırlanmıştır.

  Günübirlik Kartalkaya Kayak turlarımızda, gezi süresi 1 gün olup (Günübirlik), otel konaklaması içermemektedir (sabah erken saatte gidiş, ayı gün akşam dönüş şeklinde).

  Otobüslerimiz/araçlarımız tur programında belirtilen zamanlarda hareket etmektedir, bu nedenle kayak turlarını ve kayak ulaşımlarını satın alan kişi/kişiler otobüs/araç kalkış noktalarında zamanında bulunmakla mükelleftirler. Tur programına veya ulaşım kalkış saatlerine göre geciken yolcular beklenememektedir. Dolayısıyla geç kalan veya hiç gelmeyen kişi/kişilerden şirketimiz sorumlu değildir.

  Kayak ulaşımı veya kayak turu için rezervasyon yaptıran kişi/kişiler kalkış noktalarına çok erken saatte gelmişler ise, kendi inisiyatifleri ile erken gelmiş sayılıp, erken gelmeleri yine şirketimiz sorumluluğunda bulunmamaktadır. Kalkış noktalarında ortalama 15 dakika önce hazır bulunulması acentemiz tarafından tavsiye edilmektedir.

  Kayak programlarında, yolculuk esnasında İstanbul’da belirtilen noktalar haricinde yolcu indirme bindirmesi ivedi durumlar haricinde yapılamaz. Programda belirtilen kalkış ve iniş noktaları geçerlidir.

  Kayak rezervasyonlarında otobüs/araç koltuk numaraları şirketimiz tarafından belirlenir. Bu nedenle koltuk numarası garantisi yapılamaz ve kişi/kişilere koltuk numarası sözü verilemez. Rezervasyon sonrasında otobüs koltuk numaraları değişemez (ivedi durumlar hariç). Yolcular kalkış esnasında kendilerine belirtilen koltuk numaralara uymak ile yükümlüdür. Kişi/kişilerin kendilerine belirtilen koltuk numaraların haricinde bir başka koltukta oturmaması gereklidir. Kendisine ayrılan koltuk numarası dışında farklı bir koltuk numarasında oturarak seyahat etmek isteyen misafirlere gerektiği taktirde kendilerine ücret iadesi yapılmaksızın, yolculukları tur yetkilisi tarafından iptal edilebilir.

  Rehberlerimiz ve tur/seyahat yetkililerimiz yol, hava veya olağanüstü koşullara göre tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptirler. Ağır hava şartları ve trafik nedeniyle gerçekleştirilemeyen veya geç gerçekleştirilen turlarda ve ulaşımlarda acente sorumluluğu bulunmaz. İçeriği aynı kalmak şartı ile, tur programı koşullara göre değişebilmektedir.

  Çoklu rezervasyonlarda örneğin 5 kişilik rezervasyon, koltukların yanyana veya artarda olması garanti edilemez. Şirketimiz ile yolculuk yapan yolcular burada belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.
  Günübirlik Kayak Turlarımızın süresi 1 gün olup (Günübirlik), otel konaklaması içermemektedir.
  Rehberlerimiz yol, hava veya olağanüstü koşullara göre tur programında değişiklik yapabilir.
  Yapılan rezervasyonlarda koltuk numarası garantisi yapılamaz ve söz verilemez.
  20 veya 25 kişi altında gerçekleşecek turlarda küçük otobüsler veya minibüsler kullanılabilir.
  0-2 Yaş çocuklar ücretsizdir ancak ayrıca bir koltuk ayrılmaz, koltuk talep edildiğinde normal koltuk tarifelerinden ücretlendirilir.
  Ağır hava şartları nedeniyle gerçekleştirilemeyen turlarda acente sorumluluğu bulunmaz.
  Tur programımız 4077 Numaralı Tüketici Kanunu’na uygun olarak hazırlanmıştır.
  Bu tur Vaytur Turizm İşl. Ltd. Şti. tarafından düzenlenmektedir.
  İçeriği aynı kalmak şartı ile tur programı koşullara göre değişebilmektedir.
  Tur programlarında düzenlenen en son sirküler geçerlidir.

  İptal Koşulları

  Günübirlik Kayak Turu ve Kartalkaya ulaşım rezervasyon iptali, kalkış saatine en geç 48 saat kala yapılmalıdır. Son 48 içinde (kalkış saati baz alınmıştır) olabilecek iptallerde ücret iadesi yapılmaz. Tura veya ulaşıma kayıt yaptıran ve ödemesini yapan kişi/kişiler, rezervasyonunu yaptırdığı Günübirlik Kayak Turuna veya Kartalkaya Ulaşımına gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava şartları, kişi/kişilerin tura yetişememesi, geç kalması, uyanamaması, turdan vazgeçmesi veya keyfi diğer sebeplerden dolayı tur iptali yapılmaz ve kayıt yaptıran kişi/kişiler Kayak Turunun ve Ulaşım Hizmetinin ücretinin tamamını ödemeyi kabul etmiş sayılır. Ancak yukarıda belirtilen sebeplerden kaynaklanabilecek gecikmelerden acentemiz sorumlu olamaz.

  Ödeme yaparak Günübirlik Kayak Turlarına veya Kartalkaya Ulaşım Hizmetine rezervasyon yaptıran kişi/kişiler kalkış saatinden 48 saat öncesinden, şirketimiz yetkililerine ulaşarak (info@vaytur.com) rezervasyonları iptal edebilirler (yazılı olmak kaydıyla). Bu tür durumlarda rezervasyon yaptıran kişi/kişilerin yapmış olduğu ödemenin tamamı kişi/kişilerin kendisine iade edilir.

  Şirketimizin düzenlemiş olduğu, Kartalkaya Kayak Turu veya Günübirlik Kayak ve Kartalkaya Ulaşımları kesin hareketlidir. Kayak turları veya kayak ulaşımları kişi sayısı azlığı nedeniyle iptal edilemez. Fakat Kartalkaya Kayak Turu veya Kartalkaya Kayak Ulaşımı taleplere göre fazla sayıda araç temini sağlanarak, birden fazla araçla sağlanabilir. Kişi sayısına göre ulaşımlar veya kayak turları Minibüs (12-27 Koltuk arası) veya Midibüs (27-35 Koltuk arası) benzeri araçlarla yapılabilir. Şirketimiz yolculara her tur veya ulaşımın %100 Otobüs yolculuğu olacağı garanti etmemektedir. Kayak turları veya kayak ulaşımları hava ve önemli olaylar sebebiyle (savaş, grev, lokavt, deprem, sel, terör, elverişsiz yol şartları, kriz, öngörülemez teknik hususlar, ağır hava şartları ve tüm mücbir sebepler) iptal veya tehir edilebilir. Bu tür durumlarda yolculara ödemeleri iade edilir.

  Kayak turlarına katılan veya kayak ulaşım hizmeti kullanan kişi/kişilerin, zarar görmesi, kaybolması, yaralanması, araç gereçlerinin kaybolması veya zarar görmesi ve başlarına gelebilecek benzeri her türlü olaydan acentemiz ve taşıma şirketimiz sorumlu değildir. Kayak sporunda meydana gelebilecek olan her türlü risk yolcuların kendilerine aittir. Şirketimiz ile seyahat eden yolcular bu metinlerde belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.